Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

4.450 Toplam Bağış

%9 Hedef: 50.000

Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Eskişehir'de kuşlara elleriyle su veren Ali İsmail şimdi de Afrika'daki kardeşlerine can verecek...

Ali İsmail Korkmaz Su Kuyusu ile umut olduğumuz Afrika'nın Gambiya bölgesindeki Sare Jiburi köyü, artık kardeş köyümüzdür! Şimdi ise köy kadınlarının sebze yetiştiriciliğiyle hem ailelerinin beslenmelerine hem de ekonomilerine katkı sağlayabilmesi amacıyla tarım bahçesi kurmak için kolları sıvadık. Tarım alanlarını yabani hayvanlardan korumak için bahçenin etrafı çitlerle çevrilecek ve bahçeye sulama sistemi yapılarak çalışmanın sürekliliği sağlanacak.

Siz de bu güzelliğin bir parçası olmak isterseniz, dilediğiniz miktarda bağış yapabilir, Ali İsmail’in düşlerindeki özgür dünyayı hep birlikte, her yerde kurma inancımıza ve heyecanımıza ortak olabilirsiniz.