Sevgililer Günü Sertifikası

Sevdiğinize en güzel hediyeyi alarak gençlere umut olma çabamıza ortak oldunuz. Sevgi gününüz kutlu olsun! Sevdiğinize sertifika yanında özel bir ürün hediye etmek isterseniz duslerindeozgurdunya.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yeni ürünlerimiz sizleri bekliyor :)

Yeni Yıl Sertifikası

Sevdiklerinize yeni yılın ilk ve en anlamlı hediyesi olarak, Ali İsmail'in düşlerine güç vermek için bağış karşılığı yollayabileceğiniz Yeni Yıl Sertifikasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Doğum Günü Sertifikası

Sevdiklerinizin doğum günlerini Ali İsmail'in düşlerine güç vererek kutladığınız için teşekkür ederiz.

Yeni Doğan Tebrik Sertifikası

Ali İsmail'in düşlerine güç katarak ebeveynlerini çok sevdiğiniz yeni doğan bir bebeğe aramıza hoş geldin dediniz. Teşekkür eder; bebeğimize mutlulukla geçecek uzun bir ömür dileriz.

Yeni İş Tebrik Sertifikası

Arkadaşınıza Yeni İş Tebrik sertifikamızdan yollayarak hem yeni işini tebrik etmiş oldunuz hem de Ali İsmail'in yarım kalan düşlerine güç verdiniz. Teşekkür ederiz.

Anneler Günü Sertifikası

Annenize "Anneler Günü" hediyesi olarak, Ali İsmail'in düşlerine güç vermek, gençlere destek olmak için bağış karşılığı yollayabileceğiniz Anneler Günü Sertifikası'nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Öğretmenler Günü Sertifikası

Geleceğe ışık tutan öğretmenlerimiz için en güzel hediye olarak; Ali İsmail'in düşlerine güç vermeyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Nikah Tebrik Sertifikası

Sevdiklerinizin bu özel gününü Ali İsmail'in düşlerine güç vererek kutladığınız için teşekkür ederiz.

"Dünya Emekçi Kadınlar Günü"

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kadın-erkek bir arada, daha eşit bir dünyada yaşamak ümidiyle ALİKEV gençlerinin düşlerine destek oldunuz. Teşekkür ederiz. Yaşasın 8 Mart!

Bayram Kutlaması

Sevdiklerinizin bayramını Ali İsmail'in düşlerine güç vererek kutladığınız için teşekkür ederiz.

ALİKEV'den kutlama mesajlı

Annenize "Anneler Günü" hediyesi olarak, Ali İsmail'in düşlerine güç vermek için bağış karşılığı yollayabileceğiniz Anneler Günü Sertifikası'nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ALİKEV'den Kutlama Mesajı

Babanıza, "Babalar Günü" hediyesi olarak Ali İsmail'in düşlerine güç vermek için bağış karşılığı yollayabileceğiniz Babalar Günü Sertifikası'nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. NOT: 15.06.2017 tarihinden itibaren kargo ile yollanan basılı sertifikaların Babalar Günü'nden daha geç iletilmesi olasılığı nedeniyle basılı sertifika yerine dijital sertifika tercih etmenizi öneririz.