× Kampanyalar Kampanyanı Başlat Giriş Kayıt Ol Şifremi Unuttum Barış İçin Müzik Vakfı
Bu Kampanya Tamamlanmıştır.
Gün Melis Hızıroğlu

Gün Melis Hızıroğlu

TL
Gün Melis Hızıroğlu

Gün Melis Hızıroğlu

Gün Melis Hızıroğlu

Gün Melis Hızıroğlu

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.

Güvenli ödeme için bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirileceksiniz.

Gün Melis Hızıroğlu

Gün Melis Hızıroğlu

11.085 TL Toplam Bağış
Bağışlar

BARIŞ İÇİN, MÜZİK İÇİN KOŞUYORUM !

Müzik aracılığı ile 6000'den fazla çocuğunun kalbine dokunan Barış İçin Müzik Vakfı adına 39. İstanbul Maratonu'nda, 80 çocukluk yeni bir orkestra kurulması için koşacağım. Sizlerinde desteğiyle bu orkestraya adım adım ulaşmış olacağız.
BARIŞ İÇİN, MÜZİK İÇİN KOŞUYORUM !

Barış İçin Müzik Vakfı

Mehmet Selim Baki Barış İçin Müzik Vakfı
Fatih İlçesinde Edirnekapı semtinde yapıyoruz çalışmalarımızı. Çok sesli müzik öğretiyoruz.Ücretsiz tüm çalışmalarımız. Kısa sürede bir enstrüman çalmayı öğreniyor çocuklar. Hemen orkestralarımızdan birine katılıyorlar. Enstrümanları ile birey, orkestraları ile bütün olmayı öğreniyorlar. Özgürlüğü ve dayanışmayı tadıyorlar. Herşeyden en önemlisi birlikte eğleniyorlar. Mutlu yetişiyorlar. Müzik ve sanatla büyüyorlar. Türkiye’nin dört bir yanında çocuklar beraber müzik yapsın istiyoruz. Biz müzik susmasın diye çalışıyoruz. Biz çocuklar daha özgür, daha renkli ve barış içinde yetişsinler diye çalışıyoruz. 2005 yılından bu yana 6000 çocuk ve gence ulaştırdık sesimizi. Daha yapacak çok işimiz, bekleyen çok çocuğumuz ve çalacak çok parçamız var. Gelin bu rüyayı birlikte yaratalım.