× Kampanyalar Kampanyanı Başlat Giriş Kayıt Ol Şifremi Unuttum Barış İçin Müzik Vakfı
Bu Kampanya Tamamlanmıştır.
Selin ve Luke

Selin Yiğitbaşı

08 Eylül 2018
TL
Selin ve Luke

Selin Yiğitbaşı

08 Eylül 2018
Selin ve Luke

Selin Yiğitbaşı

08 Eylül 2018
BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.

Güvenli ödeme için bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirileceksiniz.

Selin ve Luke

Selin Yiğitbaşı

08 Eylül 2018
31.390 TL Toplam Bağış

Müziğin iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyoruz! :)

Eylül ayında evleniyoruz ve bu özel günün anısına gönülden inandığımız bir amaç için bağış topluyoruz! Her ikimiz de müziğin hayatı değiştirici etkisini yaşadık ve tanık olduk, bu nedenle her çocuğun bu şansa sahip olmasına yardım etmek için 'Barış için Müzik' vakfını desteklemeye karar verdik! Sizinde yardımınızla imkânları sınırlı binlerce çocuğa ortak sosyal ve kültürel yaşam alanları oluşturarak, sanata katılım hakkı verebiliriz! "Barış için Müzik Vakfı olarak, barışın zorunluluğuna, başka bir dünyanın mümkün olduğuna, sanatın iyileştirici gücüne, çocuk ve gençlerin üretme potansiyeline, fırsat eşitliği yaratmanın gerekliliğine, ortak hedeflerde birleşmeye inanıyoruz. Bu değerler doğrultusunda, mümkün olduğu kadar fazla çocuğun sanatsal yaşam hakkı önündeki engelleri kaldırmayı, barışın sesini müzik aracılığıyla duyurmayı, insan haklarını temel alarak, bilinçli, özgürlükçü, adil, kimlikli genç bireylerle ortak yaşam alanları oluşturmayı, genç bireylerin sanat aracılığıyla hem kendilerinde hem de toplumda olumlu dönüşümler yaratmalarına olanak sağlamayı amaçlıyoruz."
Müziğin iyileştirici ve birleştirici gücüne inanıyoruz! :)

Barış İçin Müzik Vakfı

Mehmet Selim Baki Barış İçin Müzik Vakfı
Fatih İlçesinde Edirnekapı semtinde yapıyoruz çalışmalarımızı. Çok sesli müzik öğretiyoruz.Ücretsiz tüm çalışmalarımız. Kısa sürede bir enstrüman çalmayı öğreniyor çocuklar. Hemen orkestralarımızdan birine katılıyorlar. Enstrümanları ile birey, orkestraları ile bütün olmayı öğreniyorlar. Özgürlüğü ve dayanışmayı tadıyorlar. Herşeyden en önemlisi birlikte eğleniyorlar. Mutlu yetişiyorlar. Müzik ve sanatla büyüyorlar. Türkiye’nin dört bir yanında çocuklar beraber müzik yapsın istiyoruz. Biz müzik susmasın diye çalışıyoruz. Biz çocuklar daha özgür, daha renkli ve barış içinde yetişsinler diye çalışıyoruz. 2005 yılından bu yana 6000 çocuk ve gence ulaştırdık sesimizi. Daha yapacak çok işimiz, bekleyen çok çocuğumuz ve çalacak çok parçamız var. Gelin bu rüyayı birlikte yaratalım.