Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

3.692 Toplam Bağış

%8 Hedef: 48.930

Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Hadi sen de her 10 Km için 21 TL Bağışla, haritaya ismini yazdır ve bu yolda bize destek ol!


Down To Earth Road, 30 Ağustos 2017 günü Demiratlı Yörük lakabıyla İstanbul'dan Nordkapp'a doğru yola çıkan, Down sendromlu kardeşi ve diğer Down sendromlu kişiler için fark yaratmayı hedefleyen Adem Çolak ile Down Sendromu Derneği'nin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan uluslararası farkındalık kampanyasıdır.

Demiratlı Yörük Ne Yaptı ?

İstanbul'dan yola çıkıp en kuzey uca Norddkapp'a ulaştık. 19.000 Km yol yaptık, 25 ülkede ulaşabildiğimiz Down sendromu derneklerini ziyaret ettik. Down sendromlu kişilerin hayat hikayelerini, hedeflerini, yaşadıkları toplumu yönetenlerden isteklerini öğrendik, video ve fotoğrafları ile sosyal medya hesaplarımızda paylaştık. Down To Earth Road stickerları ile Avrupa'ya izimizi bıraktık.

Peki Ama Niye?

Down sendromu ile ilgili farkındalık yaratmak için. Down sendromu dernekleri arasında uluslararası düzeyde bir sinerji yaratmak için, macera yaşamak için, Down sendromluları tanımak için, kendini tanımak için, kendimizi tanımamız için, hayatı yaşamak, yaşatmak ve herkesin sendromuna bakılmaksızın aynı haklarda yaşaması gerektiğini anlatmak için...

Yeni Farkındalık Rotası Neresi ve Ne Zaman Yola Çıkıyor?

Temmuz ayında yola çıkacak Demiratlı Yörük İstanbul'dan Japonya'ya gidiyor. 23.300 Km yol yapacak ve farkındalık çalışmalarına devam edecek.

Paylaşımlar Nasıl Takip Edilebilir?

Bütün paylaşımlar Facebook’da DownToEarthRoad ve demiratliyoruk; Twitter’da DownToEarthRoad, instagramda ise downtoearthroad ve demiratliyoruk sayfalarından yayınlanacak. Hadi sen de her 10 Km için 21 TL Bağışla, haritaya ismini yazdır ve bu yolda bize destek ol!


 

Kurumsal Sponsorluk Kabul Ediyor musunuz?

Aramızda olmanızdan mutluluk duyarız. Lütfen kurumsal destekler için ds@downturkiye.org adresine eposta gönderin kurumsal ilişkiler sorumlularımız sizi arasın.