Giriş
Bağış Aidat Etkinlikler Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Kınalıada'nın Patileri 2019 Takvimi

2018'i geride bırakıp, yeni yılı karşılarken bağışçılarımızın/destekçilerimizin masalarında bizim patiler olsa nasıl olur dedik ve Kınalıada'nın Patileri 2019 Takvimi'ni oluşturduk. Her ay için adamızdan bir kedimizin veya köpeğimizin hikayesini paylaştık. Kedi - köpek dağılımdaki eşitliğe de dikkat ettik tabiki. :) 

1 Aralık 2018 - 15 Ocak 2019 tarihleri arasında derneğimize 50TL ve üzeri bağış yapan destekçilerimize bu takvimi posta ile ulaştıracağız. Siz de yeni yıla girerken hem güzel mi güzel bir takvim sahibi olmak hem de sokak hayvanları için kaynak yaratmaya var mısınız? Üstüne üstlük her ay farklı bir kedimizle/köpeğimizle tanışma fırsatınız olacak!

Desteklerinizi banka kartı/kredi kartı kullanarak fonzip bağış sistemimiz üzerinden veya derneğimizin banka hesabına EFT/Havale yoluyla yapabilirsiniz. EFT/Havale ile bağış yapan destekçilerimizden bağış açıklamalarına email adreslerini yazmalarını veya bağış yaptıktan sonra bilgi@empatidernegi.org adresine yazmalarını rica ediyoruz.

Ayrıca kurumsal destekler için de: bilgi@empatidernegi.org ile iletişime geçebilirsiniz.

Empati Derneği Ailesi


Önemli Not: Kredi kartı bağışınız için kullanmakta olduğumuz Fonzip - İyzico teknik altyapısı TOG, ÇEKÜL, TEV, TEMA ve TEGV gibi sivil toplum kuruluşları tarafından da kullanılmaktadır.