Giriş
Bağış Aidat Etkinlikler Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın Çıkış ×

Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Türkiye’de gençleri ürettikleri sosyal faydayı farklı illerden, kültürlerden ve ülkelerden gelen akranları ile paylaşabilecekleri, yeni dostluklar, bağlantılar kurabilecekleri bir köprü görevi gören uluslararası başka bir kamp daha söz konusu değildir. Düzenlediğimiz uluslararası Doğu-Batı Kamp’ında; Türkiye’deki gençler arasındaki İngilizce konuşabilme oranının %5 olduğu biliyoruz. Bu nedenle İngilizce bilme, konuşma şartı aramıyoruz.

Doğu Batı Kampı olarak bizler 2008 yılından beri tüm dünyadan kendi yerellerinde gönüllü projelerde çalışan, yaşadıkları yer için çözümün parçası olan 18-30 yaş arasındaki gençleri; birbirlerinden ilham almak, yeni fikirler geliştirmek, kültürler arası etkileşimi sağlamak için İzmir’de bir araya getiriyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi için: https://www.dogubatikampi.org/