Giriş
Bağış Aidat Etkinlikler Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Amacımız nedir?

Bu grup, yılların tecrübesiyle eğitimin/kişisel gelişimin fark yarattığının bilincindedir. Bu nedenle başta kız öğrenciler olmak üzere, eğitim hayatında maddi ihtiyacı olanlara destek olurken, onlara bu sırada karşılaştığı zorlukları azaltacak rehberlik verebilmeyi de amaçlamaktadır. Her bir burs alanın bu gruptan bir rehberi bulunmaktadır.

Rehberin  görevi, ihtiyaç halinde yardımcı olmanın dışında, öğrencinin not ortalamalarının takibi,sosyal sorumluluk ve  gönüllü çalışma pojelerinde yer almasını sağlama, çeşitli etkinlikleri duyurma, katılımını sağlama, durum değerlendirme ve yönlendirme konularını içerir.

İmece ekibi yılda iki kez burslu öğrencileri ile çoğunluğa uyan tarihlerde kahvaltılı bir sohbet toplantısı yapar. Böylece  yeni gelenlerin daha önce burs kullanan öğrencilerin deneyimlerinden yararlanması da sağlanmaktadır.