Giriş
Bağış Aidat Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Barış ve anlayış ortak hayalimiz. Hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için bireysel ve kurumsal bağışlarınıza ihtiyacımız var. 

Gelin, adil ve barışçıl bir toplumsal hafıza inşa etmeye çalışan; tüm siyasi, dini veya ekonomik gruplardan bağımsız bir sivil girişime destek olun. Biz de desteğinizle neler yaptığımız hakkında sizi düzenli ve şeffaf biçimde bilgilendirelim.

Kredi kartınızla güvenli bir biçimde veya EFT/havale talimatı vererek dilediğiniz tutarda düzenli veya tek seferlik bağış yapabilirsiniz.

Teşekkürler!

Önemli Not: Kredi kartı bağışınız için kullanmakta olduğumuz Fonzip - İyzico teknik altyapısı TOG, ÇEKÜL, TEV, TEMA ve TEGV gibi STK'lar tarafından da kullanılmaktadır.