İŞLETMELERİN ÖDEME TAKİP VE TAHSİLAT PLATFORMU

Fonzip ile işletmenizin ödemelerini 7/24 webden veya cepten, kredi ve banka kartlarıyla kolayca tahsil edin.
Fonzip Fonzip

Fonzip müşterilerinizin borç bakiyelerini sizin için takip eder, tekrarlayan borçları oluşturur ve düzenli ödemeleri karttan tahsil eder. Vade süresi geçen borçlar için müşterilerinize özel otomatik veya manuel SMS / E-posta bakiye hatırlatmaları gönderir.

Özelliklerini Gör

Özellikler

Siz işinize odaklanın gerisini Fonzip'e bırakın
Responsive Layout

Uzaktan Kartla Ödeme Alın

Fonzip'e işletmenize ait banka sanal POS’unuzu veya İyzico, Paratika, PayU hesabınızı bağlayarak hemen tüm cihazlardan online ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Retina Graphics

Otomatik SMS ve e-posta bildirimleri gitsin

Fonzip’te toplu olarak müşterilerinize içerisinde müşterinize özel bakiye bilgileri ve ödeme yapma bağlantısı bulunan hatırlatmalar gönderebilirsiniz.

Powerful Performance

Tüm cihazlardan ödeme alın

Müşterilerine giden SMS ve e-posta bildirimlerindeki bağlantı ile her an, her yerden, cep telefonu, tablet ve bilgisayarlardan kredi/banka kartı ile güvenli ödeme alabilirsiniz.

Responsive Layout

Kendi güvenli ödeme sayfanız

Kurumunuz için özelleştirilen güvenli ödeme sayfanız ile müşterileriniz 7/24 kendi borç bakiyelerini sorgulayabilir, cari hesap hareketlerini görüntüleyebilir ve isterlerse banka / kredi kartlarıyla ödeme yapabilirler.

Retina Graphics

Düzenli ödeme alın

Kira, aidat, muhasebe ücreti gibi her ay tekrarlayan ödemeler için Fonzip hem borçlandırmaları otomatik yapar hem de müşterilerinizin sistemdeki kayıtlı kartlarından otomatik olarak tahsilatları gerçekleştirebilir. Hem siz hem müşterileriniz rahat eder.

Powerful Performance

Kullanımı Facebook'tan bile Kolay

Fonzip her yaştan herkesin kullanabileceği yalınlık ve kolaylıktadır. Sadece 5 dakikanızı ayırarak kendiniz hemen şimdi deneyebilirsiniz.

Responsive Layout

Güvenlik birinci önceliğimizdir

Fonzip Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nın düzenlemelerine uygun şekilde tasarlanmıştır. Ödeme güvenliği konusunda ise uluslararası PCI-DSS standartlarını tam olarak sağlamaktadır.

Retina Graphics

Kendi Sanal POS'unuz, kendi komisyon oranınız

Fonzip'te tahsilatlarınız için kullanacağınız sanal POS çözümünü kendiniz seçebilir. İhtyaçlarınıza göre bloke veya komisyon ücretleriyle çalışabilirsiniz. Bir bankanın sanal POS’unu veya BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşlarından İyzico, Paratika veya PayU hesaplarınızı Fonzip’e bağlayabilirsiniz.

79669934

Kartlı İşlem Hacmi

965727

Kayıtlı Kişi/Kullanıcı

Uygun Ücretler

Kurumunuzun ihtiyacı olan temel özellikler ve daha fazlası

 • * Müşteri Yönetim Sistemi (CRM)
 • Online Kayıt ve Ödeme formları
 • Tahsilat Yönetimi
 • Güvenli Ödeme Sayfaları
 • Etkinlik ve Bilet Yönetimi
 • Sınırsız Kullanıcı & Yönetici
 • ** Aylık 5.000 E-Posta Gönderimi
 • *** E-Posta & SMS Entegrasyonu
 • Kolay Veri Aktarımı
 • Online Canlı Destek
 • 1,69 ₺ İşlem Ücreti
Aylık
Aylık
59 ₺ Aylık faturalandırılır
Aylık
Aylık
49 ₺ Yıllık 558 ₺ olarak faturalandırılır

Tüm fiyatlara KDV Dahildir

* Yönetilen 25.000 kişi/kurumdan sonra eklenecek her 100 kişi/kurum aylık 0,10 ₺ ile ücretlendirilir.

** Aylık ücretsiz 5.000 e-posta gönderimini aşan kullanımlar e-posta başına 0,004 ₺ ile ücretlendirilir.

*** SMS hatırlatmaları 0.02 ₺ ile ücretlendirilir. Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Hala kafanıza takılan bir soru varsa hemen yazın
Fonzip'e banka sanal posunuzu, İyzico, Paratika ya da PayU hesabınızı bağlayarak hemen online ödeme almaya başlayabilirsiniz.
Fonzip, ödeme sistemleri konusundaki uluslararası standartları PCI-DSS en üst seviyede sağlamaktadır. Bu standartlar American Express, Discover Financial Services, JCB International, MasterCard ve Visa tarafından kurulmuş ve ülkemizden de Bankalararası Kart Merkezi'nin üyesi olduğu PCI Security Standards Council tarafından belirlenmektedir. Bunun dışında tüm Fonzip sayfaları 256 Bit SSL ile şifrelenmektedir ve tüm işlemlerinde 3D Secure kullanımı zorunludur.
Fonzip hesabı açtığınızda otomatik oluşan tahsilat sayfanızdan müşterileriniz e-posta adresleri veya telefon numaraları ile kendilerine bir bildirim gelmeden de istediklerini zaman bakiyelerini sorgulayabilir ve kartlarıyla size ödeme yapabilirler. Bu tahsilat sayfaları kullanılan Fonzip paketine göre kişiselleştirilerek kullanılabilir.
Bakiye bildirimleri elle tetikleyebilir veya her müşteri özelinde belirlediğiniz sıklıkta da otomatik gitmesini ayarlayabilirsiniz. Örneğin borç ödenmediği sürece 15 günde bir otomatik SMS bildirimi gönderilmesini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz müşterilere ise bildirim gitmeyebilir.

İletişim

Bize her zaman her yerden ulaşabilirsiniz

MerkezLevent/İstanbul

Takip edin fonzip

Takip edin @FonZipApp

Kredi kartı bilginizi vermeden, 1 ay boyunca Ücretsiz deneyin