Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın Çıkış ×

50 Toplam Bağış

%1 Hedef: 5.500

Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Koruncukköy Urla’da; eğitim hakkı risk altında olan veya farklı imkansızlıklardan dolayı eğitim hayatından uzaklaşma tehlikesi bulunan kız çocuklarının, uzman bir kadroyla hak ettikleri koşullarda eğitimlerine devam etmesi sağlanacak. 

İhtiyaç sahibi olan ailelerin okumak isteyen çocuklarının kabul edileceği Koruncukköy Urla’daki öğrenciler; pedagojik formasyona sahip belletmenler ve öğretmenler eşliğinde yaşamlarını sürdürecek, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, atölye sınıfları, tiyatro ve etkinlik alanları, açık spor alanları gibi sportif ve sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri alanlardan faydalanabilecek.