× Kampanyalar Kampanyanı Başlat Giriş Kayıt Ol Şifremi Unuttum İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği
None

Odtü Makine Mezunları

TL
None

Odtü Makine Mezunları

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.

Güvenli ödeme için bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirileceksiniz.

None

Odtü Makine Mezunları

Bağış Yap
20.421 TL Toplam Bağış

% Hedef: 9.000 TL

Bağışlar

ODTÜ MAKİNE MEZUNLARI BURS İÇİN KOŞUYOR.

Değerli Arkadaşlar,

İstanbul ODTÜ Mezunlar Derneği (ODTÜMİST), 2017-18 öğretim yılında 600 öğrenciye burs verdi. Bizde ME86 grubu olarak iki öğrencinin bir yıllık burs ihtiyacını karşıladık.

2018-19 akademik yılı içinde hedefimiz en az iki öğrencinin ihtiyacını karşılamak.

Bir öğrencinin aylık burs tutarı 450TL olup, en az iki öğrenci için 9000TL toplamamız hedeflenmektedir.

11 Kasım pazar günü, İstanbul Maratonunda burs katkısı sağlamak için 10 arkadaş koştuk. ( Sinan Özkılıç, Çetin Yurtkoruyan, Serdar Güler, Levent Yeşilbağ, Okan Dinç, Mustafa Akbostancı, Bülent Fil,Alptekin Aykaç, Yücel Demir, Orhan Tola)

Siz değerli arkadaşlarımızdan da kendi imkanları ölçüsünde destek vermelerini rica ediyoruz. Bir park ücretini veya bir garson bahşiş tutarını veya dışarıda içtiğiniz çay-kahveye verdiğiniz ücret kadar bağışı ihtiyacı olan ODTÜ öğrencilerinden esirgemeyeceğinizi umuyoruz.
Sevgi ve Saygılarımızla,
ODTÜ MAKİNE MEZUNLARI BURS İÇİN KOŞUYOR.

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği
ODTÜ ruhunun, mezuniyetten sonra da güçlenerek sürmesini, hem toplumsal hayatta, hem iş hayatında, gerek ODTÜ’lülere, gerek topluma yol gösterici değerler sistemi olarak yerleşmesini ve yaygınlaşmasını sağlamak üzere disiplinli ve planlı olarak çalışmaktadır.