× Kampanyalar Kampanyanı Başlat Giriş Kayıt Ol Şifremi Unuttum İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği
Erhan Atay

Erhan Atay

TL
Erhan Atay

Erhan Atay

Erhan Atay

Erhan Atay

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.

Güvenli ödeme için bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirileceksiniz.

Erhan Atay

Erhan Atay

Bağış Yap
40.101 TL Toplam Bağış

% Hedef: 50.000 TL

Bağışlar

Oglum Atahan Atay anisina kosuyorum

Oglumuz Atahan Atay'i 30 Nisan, 2013 yilinda sabahin erken saatlerinde ise giderken araba kazasinda kaybettik. 31 yasinda bir Elektrik/Bilgisayar mühendisiydi. Onun anisina ODTU'de genclerin okuyup hayallerini gerceklestirmelerini desteklemek icin kosuyorum. Sizden de bu çabamda beni desteklemenizi rica ediyorum.

Oglum Atahan Atay anisina kosuyorum

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği

İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği
ODTÜ ruhunun, mezuniyetten sonra da güçlenerek sürmesini, hem toplumsal hayatta, hem iş hayatında, gerek ODTÜ’lülere, gerek topluma yol gösterici değerler sistemi olarak yerleşmesini ve yaygınlaşmasını sağlamak üzere disiplinli ve planlı olarak çalışmaktadır.