Giriş
Bağış Aidat Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Buraya kadar geldiğin için çok şanslıyız..

 

Dünya Genelinde her yıl 300 milyon ton plastik ve 500 milyar ila 1 trilyon arasında plastik poşet üretiliyor. Bu plastiklerin üretiminde 200-400 milyon varil petrol kullanılıyor.

Çöp deyip geçme!

Üretilen plastik ürünlerin ve poşetlerin büyük bir çoğunluğu çöp sınıfına giriyor geri kalanları da denizlere atılıyor. Doğada yüzyıllarca kaybolmayan bu ürünler, çevre kirliliğini, su kirliliğini ve iklim krizini her geçen gün daha da arttırıyor!

 

Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın verilerine göre, bu yıl Limit Aşım Günü Türkiye için 27 Haziran 2019’du. Dünya geneli için ise 29 Temmuz 2019.

Türkiye bu yıl doğal kaynakları dünya ortalamasından 32 gün önce tüketti. Bugünden itibaren 2020’nin kaynaklarına borçlanmaya başlıyoruz.

 

Bütün bu etkileri azaltmak, dünyamızı her anlamda korumak için çöp körlüğünü yenmek istiyoruz! Bize yardım et, çöp yığınlarının oluşumunu ve üretimini birlikte engelleyelim!

Yere çöp atmayan, çöp üretmeyen ve çöp olacak tüketim malzemelerini kullanmayan nesiller yetiştirelim. Atıklarımızı dönüştürerek, çevre kirliliğini, su kirliliğini ve iklim krizini azaltalım.

 

Desteğinle bunu daha fazla insana duyuracağız ve proje senin sayende sürmeye devam edecek!

 

Seni burada görmek harika! Bunların hepsini birlikte yapmamız için bir adım kaldı!

 

Let’s Do It, Türkiye ailesine destek ol ve bize katıl!

 

Unutma, bizim için desteğin çok önemli :)