14 Şubat Sevgililer Günü

Sevdiğinize, "Sevgililer Günü" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Anneler Günü

Bir anneye, "Anneler Günü" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

24 Kasım Öğretmenler Günü

Bir öğretmene, "Öğretmenler Günü" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

19 Mayıs

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

23 Nisan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

30 Ağustos

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Babalar Günü

Babanıza "Babalar Günü" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Doğum Günü

Sevdiklerinize, "Doğum Günü" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Evlilik Tebriği

Sevdiklerinize, "Evlilik Tebriği " hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Dünya Kadınlar Günü

Kadınlarımızın, "Dünya Kadınlar Günü" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı'nda sevdiklerinize hediye olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yeni İş

Sevdiklerinizin, "Yeni İş Tebriği" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yeni Bebek

Sevdiklerinize, "Mutlu Gün" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yeni Yıl

Sevdilerinize, "Yeni Yıl" hediyesi olarak TESYEV'in "Engelleri Kaldıralım" projesine bağış karşılığı yollayabileceğiniz bu sertifikayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.