Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

1.131 Toplam Bağış

%45 Hedef: 2.500

Bağış Miktarı Seçin

kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.
Merhaba, ben Adem Topcu.

Tanıdığınız üzere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde radyoloji uzmanı olarak çalışıyor ve Girişimsel Radyoloji ile ilgileniyorum. Mesleğimin gayesi insanları sağlıklarına kavuşturmak ve insanlığın var olduğu günden beri herkes tarafından kutsal kabul edilen bir meslek. Ancak ben kendi branşımda sadece bedenen iyilik haline vesile olabiliyorum. Örneğin daralmış veya tıkanmış bir damarı açabiliyorum. Yalnız Dünya Sağlık Örgütü sağlığı tanımlarken bedenen, ruhen ve psikolojik olarak iyilik hali diye tanımlıyor. 

Bir arkadaşım vesilesiyle tanıdığım “Theodora Sevgi Doktorları" ise hastanede uzun süreli tedavi gören çocukları her hafta ziyaret ederek onlara neşe ve kahkaha dolu anlar armağan ediyor. Özel eğitimli, profesyonel sanatçılardan oluşan ekip 1998 yılından bu yana, İstanbul ve Ankara’da toplam 9 hastanede her yıl 26.000 minik hastaya umut veriyor.

Bu sene Vodafone Avrasya Maraton'unda 3 Kasım tarihinde 15km koşacağım.
"Theodora Sevgi Doktorları" projesi yararına bu macerayı üstleniyorum.

Çok heyecanlıyım ve sizin desteğinizle bu proje için en az 2.500₺ bağış toplayabileceğime inanıyorum. Beni destekleyin, hastanedeki çocukların yüzünü birlikte güldürelim. Belki dünyayı değiştiremeyiz, ama hasta bir çocuğa umut verebiliriz.

Yardım etmeyen herkesi de kara listeye alacağımı ve bundan sonra onlara MR randevusu ayarlamayacağımı, çekilmiş MR CD’lerine bakmayacağımı, iyi bir ‘bilmem ne doktoru’ taleplerine duyarsız kalacağımı da başından belirtmek istiyorum 😊
Tamamen gönülden az / çok farketmeksizin yapacağınız katkılar için şimdiden çok teşekkür ederim...