Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın Çıkış ×

0 Toplam Bağış

%0 Hedef: 9.700

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Ankara Emek Rotary Kulübü bu seneki Gordion Maraton'unda Theodora Sevgi Doktorları için koşuyor!

2012 yılından beri Sevgi Doktorlarımız Dr. Maviş, Dr. Madam ve Dr. Şaşkın Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Hastanesi Çocuk Klinikleri'nde uzun süre tedavi gören çocuklara neşe, kahkaha ve umut hediye ediyor.

Özel eğtimli sanatçıların ziyaretlerini karşılamak istiyoruz. Bir aylık hastane sponsorluk bedeli 9.700 TL.

Bizi destekleyin ve hasta çocuklarının yüzünü hep birlikte güldürelim! Küçücük bağış bile çok büyük gülümselere vesile olacak!

Siz de bizimle koşmak ister misiniz? 30 Nisan tarihine kadar bu linkten kaydınızı yaptırın ve bizimle irtibata geçiniz: ece@eceakan.com (Ece Özen Akan)

Theodora Sevgi Doktoları kimdir:

Hastanede uzun süre tedavi gören çocuklar, renkli hayal dünyasından uzak kalabiliyor. İşte tam bu durumlar için, özel eğitimli profesyonel sanatçılardan oluşan “Theodora Sevgi Doktorları”görev başında. Her hafta aynı saatte, aynı hastanede minik hastalara neşe ve kahkaha dolu anlar yaşatıyorlar. 1998 yılından bu yana, İstanbul ve Ankara’da toplam 9 hastanede her yıl 26.000 çocuğa umut veriyoruz.