Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

75 Toplam Bağış

%0 Hedef: 20.000

Bağış Miktarı Seçin

kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Hyatt Centric İstanbul Levent 3 Kasım'da koşuyor!

Bu sene 14 kişilik Hyatt Centric koşu grubumuz ile 3 Kasım tarihinde 15 km koşarak  "Theodora Sevgi Doktorları" projesini destekliyoruz.

Neden koşacağız?
Bir çocuk için hastanede kalmak kolay bir şey değildir. Alışık olduğu ortamından bazen aylarca uzak kalabilir. Amacımız çocuklara bu zor süreçte neşe, umut ve kahkaha armağan etmek.
Theodora Sevgi Doktorları, hastanelerde uzun süre tedavi gören çocukları güldürerek, onları kısa da olsa sıkıcı hastane ortamından koparıp renkli bir hayal dünyasına doğru yolculuğa çıkaran profesyonel sanatçılardır.
İsviçre’de Fondation Theodora tarafından temelleri atılan bu proje, 1998 yılında Türkiye’ye geldi. Bugün İstanbul ve Ankara'da toplam 9 hastanede her yıl 26.000 çocuk ziyareti gerçekleştiriyoruz. 


Desteklerinizle en az 20.000 TL bu anlamlı proje için bağış toplayabileceğimize inanıyoruz. Bu hedef ile aynı zamanda 500 hastane ziyaretini karşılamış olacağız. Bizi destekleyin, hastanedeki çocukların yüzünü birlikte güldürelim. Belki dünyayı değiştiremeyiz, ama hasta çocuklara umut verebiliriz.


Desteklerinizi bekliyoruz!


www.theodora.org