Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın ×

2.300 Toplam Bağış

%115 Hedef: 2.000

Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Merhaba,

adım Seda Türkyılmaz. Bu sene Vodafone Avrasya Maraton'unda 11 Kasım tarihinde 10km koşacağım. Geçen sene gibi, bu yılda "Theodora Sevgi Doktorları" projesi yararına bu maceraya üstleniyorum.

Özel eğitimli, profesyonel sanatçılardan oluşan “Theodora Sevgi Doktorları”, hastanede uzun süreli tedavi gören çocukları her hafta ziyaret ederek onlara neşe ve kahkaha dolu anlar armağan ediyor. 1998 yılından bu yana, İstanbul ve Ankara’da toplam 9 hastanede her yıl 26.000 minik hastaya umut veriyor.


Çok heyecanlıyım ve sizin desteğinizle en az 2.000 TL bu anlamlı proje için bağış toplayabileceğime inanıyorum. Beni destekleyin, hastanedeki çocukların yüzünü birlikte güldürelim. Belki dünyayı değiştiremeyiz, ama bir hasta çocuğa umut verebiliriz.


Çok teşekkürler!!!


Fotoğraf: Ebru Çatbaş