Giriş
Bağış Aidat Etkinlikler Sertifikalar Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Empati Derneği, bireylerin ve kurumların; sokak hayvanlarıyla, sahipli hayvanlarla, doğayla, doğal yaşamla, toplumun farklı kesimlerinden insanlarla empati kurabilme yeteneğinin geliştirilmesi, sokak hayvanlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması amaçları doğrultusunda Kınalıada'da faaliyet göstermektedir. Çalışmalarımızı yürütürken şeffaflık, kapsayıcılık, tarafsızlık, bağımsızlık, yaşam-yaşatma odaklılık ve katılımcılık vazgeçilmez temel ilkelerimizdir.

Kış döneminde adamızın patilerinin karınlarının tok olması birincil önceliğimiz. Adamızda 1000'den fazla kedimiz, 120'den fazla da köpeğimizle beraber yaşıyoruz. 10 kedinin 1 günlük mama ihtiyacını en az 1 kg olarak düşünebilirsiniz. Desteklerinizi aşağıdaki mama miktarı-bağış miktarı endeksine göre gönderebilirsiniz. 

  1 kg mama =  7 TL  =  10 kedi/gün
  5 kg mama = 30 TL =  50 kedi/gün
15 kg mama = 75 TL = 150 kedi/gün

Sivil toplum kuruluşumuzun faaliyetlerine destek olmak için bize FonZip üye, aidat ve bağış yönetim sistemi üzerinden güvenle tek seferlik ya da düzenli bağış yapabilirsiniz. Desteğiniz için adalı patilerimiz adına şimdiden çok teşekkür ederiz.


Önemli Not: Kredi kartı bağışınız için kullanmakta olduğumuz Fonzip - İyzico teknik altyapısı TOG, ÇEKÜL, TEV, TEMA ve TEGV gibi sivil toplum kuruluşları tarafından da kullanılmaktadır.