Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

     📍 Ülkemizde her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konulduğunu,

     📍 En yaygın çocuk kanseri olan löseminin tedavisinin ortama 3 yıl sürdüğünü biliyor muydunuz?

   📌 Tedavileri sebebi ile uzun süre normal hayata karışamayan bu çocukların, hayatlarına sağlıklı bir psikoloji ile devam edebilmeleri için psikososyal destek almaları, tedavileri süresince uygun ortamlarda akranları ile sosyalleşmeleri gerekiyor.

   📌 Gülmek İyileştirir Derneği, Altunizade'de bulunan Hijyenik Oyun Merkezi'nde 3-10 yaş aralığında kanser tedavisi gören çocuklara, tam zamanlı öğretmen eşliğinde ücretsiz oyun alanı hizmeti veriyor. Hijyenik Oyun Merkezi'inde aynı zamanda aileler için de ücretsiz psikolojik destek hizmeti veriliyor. Bunların yanı sıra, ailelere ücretsiz servis imkanı da sağlanıyor.

     📌 Kemoterapi nedeniyle bağışıklığı baskı altında olan çocukların hijyenik ortamlara ihtiyacı oluyor. Uygulanan özel işlemler ile, ISO Temiz Oda Ölçüm yetkisi bulunan, tarafsız bir ölçüm laboratuvarınca yapılan denetimler sonucunda, Hijyenik Oyun Merkezi'miz 'Temiz Oda' ölçümünde ''ISO 7 Class'' çıkmıştır. Bu sonuca göre Merkezi'miz, bir yoğun bakım ünitesi ile aynı hijyen seviyesindedir. 

   📌 Derneğimiz, birincisi ile aynı özelliklerdeki ikinci Hijyenik Oyun Merkezi'ni, doğan ihtiyaç sebebiyle, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda kurmaya hazırlanıyor. Daha çok çocuğu gülümsetmek için desteğinizi bekliyoruz. 


Ayrıntılı bilgi için: info@gulmekiyilestirir.org.tr