Bağış Miktarı Seçin

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Havale/EFT Bilgileri

GÜZEL İŞLER DERNEĞİ ATÖLYELERİ HAYATA GEÇİYOR…

Sizler de atölyelerin; oluşması ve sürdürülebilmesi için destek olabilirsiniz…


Değiş Tokuş Mutfak Atölyesi - BERGAMA 

Bergama’nın köylerinde yöre yemekleri kadınlar tarafından atölyelerde yapılacak. Yemek tarifleri, köy mutfağına konuk olacak misafirler ile beraber görüntülü ve yazılı olarak kayıt altına alınıp belgelenecek ve yayınlanacak.


Bergama Yol Geçen Hanı

Bergama’da ortak bir çalışma alanı için bir proje evi kuruluyor. Han’da çeşitli alanlarda çalışma yapmak isteyen kişi ve gruplara konaklama ve çalışma alanı olanağı sunulacak. 


Bergama Güzel İşler Doğa Atölyesi

Bergama’da doğayla temas ederek, yerel üretimi ve kalkınmayı destekleyen uygulama çalışmalarının gerçekleşeceği doğal üretim atölyeleri kuruluyor.


BergamAtölye

Çocuklar ve gençler için Bergama’ya özgü farklı konuları, tasarım ve araştırma temelinde değerlendirip, Bergama’dan ve Bergama dışından katılımcılarla birlikte çalışıp paylaşabilecek bir tasarım ve uygulama atölyesi kuruluyor. 


Deneysel Liderlik Atölyesi DELİ-e

Deneysel Liderlik Atölyesi (DELİ-e), bireyin kişisel yeteneklerini keşfetmesinin, pratik uygulamalar ile öz gözlemlemesini arttırmasının ve bu bilgilerin yaşam adımlarına destek olmasının hedeflendiği bireysel liderlik atölyesidir.


Tonoz - Düşünce Atölyesi

Farklı şehirlerden öğrenciler ile Bergamalı gönüllülerin bir arada 5 gün, 14 farklı noktada gerçekleştireceği düşünce atölyesi, 8 Felsefe Öğretmeni, 10 uygulama gönüllüsü ve Best Buddies Turkey desteğiyle yapılıyor. 


GİD Evi

Dernek adına kullanılması için bir dernek evi açıldı. Bu evden, çalışma ve kısa süreli konaklama amacıyla herkes faydalanabiliyor.


Atölyeleri kurmamızda siz de destek olun!


Güzel İşler Derneği'nin; üretimi, gelişimi, paylaşımı ve sosyal faydayı hedefleyen atölye çalışmaları için, FonZip üzerinden güvenli bağış yapabilirsiniz.

Güzel İşler Derneği, 35-070-167 kütük numarası ile kurulmuş, İzmir-Bergama'da faaliyet gösteren resmi bir sivil toplum kuruluşudur.

Fonzip, sivil toplum kuruluşları tarafından kullanılan güvenli bir bağış platformudur.


Güzel İşler Derneği

Kurtuluş Mah. Kalaycı Sok. No:9 Bergama - İZMİR 

iletisim@guzelislerdernegi.org 

www.guzelislerdernegi.org