HAYTAP' I BAĞIŞLARINIZLA DESTEKLEYİN

Türkiye' nin hayvan hakları konusunda kurulmuş, ilk federasyonu olan Haytap Hayvan Hakları Federasyonu' na yapacağınız bağışlar, ülkenin dört bir yanındaki muhtaç hayvanlara yardım olarak ulaştırılmaktadır. Bu yüksek güvenlikli sayfada, kredi kartınızı kullanarak güvenle bağış yapabilirsiniz.

Aylık düzenli yapacağınız bağışlar sayesinde, muhtaç hayvanlara yardım eli uzatmış olacaksınız. Dilerseniz bir seferlik, dilerseniz aylık olarak düzenli bağış yapabilirsiniz.

  • Haytap' ın tüm hesapları İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul İl Dernekler Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.

  • "Aylık düzenli bağış olsun istiyorum" seçeneğini işaretlerseniz, belirleyeceğiniz tutar, her ay aynı tarihte kredi kartınızdan otomatik olarak çekilecektir.


    BAĞIŞLARINIZI NERELERDE KULLANIYORUZ?

    Haytap' a yaptığınız bağışlar sayesinde, Türkiye' nin farklı noktalarında, sahipsiz hayvanlar adına birçok proje gerçekleştiriyoruz. Bağışlarınız bazen bir ameliyathane, bazen kedi köpek evleri, bazen mama ve bazen de kimsenin duymadığı görmediği yerlerdeki hayvanlara yardım eline dönüşüyor. Bu çalışmalarımızı detaylı olarak incelemek için buraya tıklayın.