HAYTAP' I BAĞIŞLARINIZLA DESTEKLEYİN

Türkiye' nin hayvan hakları konusunda kurulmuş, ilk federasyonu olan Haytap Hayvan Hakları Federasyonu' na yapacağınız bağışlar, ülkenin dört bir yanındaki muhtaç hayvanlara yardım olarak ulaştırılmaktadır. Bu yüksek güvenlikli sayfada, kredi kartınızı kullanarak güvenle bağış yapabilirsiniz.

Aylık düzenli yapacağınız bağışlar sayesinde, muhtaç hayvanlara yardım eli uzatmış olacaksınız. Dilerseniz bir seferlik, dilerseniz aylık olarak düzenli bağış yapabilirsiniz.

 • Haytap' ın tüm hesapları İçişleri Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul İl Dernekler Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.

 • "Aylık düzenli bağış olsun istiyorum" seçeneğini işaretlerseniz, belirleyeceğiniz tutar, her ay aynı tarihte kredi kartınızdan otomatik olarak çekilecektir.


  BAĞIŞLARINIZI NERELERDE KULLANIYORUZ?

  Haytap' a yaptığınız bağışlar sayesinde, Türkiye' nin farklı noktalarında, sahipsiz hayvanlar adına birçok proje gerçekleştiriyoruz. Bağışlarınız bazen bir ameliyathane, bazen kedi köpek evleri, bazen mama ve bazen de kimsenin duymadığı görmediği yerlerdeki hayvanlara yardım eline dönüşüyor. Bu çalışmalarımızı detaylı olarak incelemek için buraya tıklayın.


  HAYTAP' A BU YOLLARLA DA DESTEK OLABİLİRSİNİZ


  HaytapShop.com : Evinizdeki evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarını HaytapShop.com üzerinden sipariş vererek, HAYTAP projelerine destek vermiş oluyorsunuz. Ekstra hiçbir ücret ödemeden, 75 TL tüm Türkiye' ye ücretsiz kargo fırsatıyla, kredi kartı/havale veya kapıda ödeme ile alışveriş yapabileceğiniz bu sitenin tüm geliri HAYTAP' a aktarılıyor.


  SOSRooms.com: Tatil rezervasyonlarınızı yaparken, SOSRooms.com sitesini ziyaret ederseniz, yapacağınız rezervasyon için Booking.com' a yönlendirileceksiniz. O aşamadan sonra tamamen Booking.com üzerinde işlemlerinizi ekstra ücret ödemeden yapacak ve sonunda HAYTAP' a bağışta bulunmuş olacaksınız. Booking.com yaptığınız rezervasyonlar üzerinden belirli bir miktarı HAYTAP' a bağış olarak gönderiyor.