Giriş
Bağış Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın Çıkış ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

“Her Çocuk Sevgiyle Büyümeli” sloganıyla korunma ihtiyacındaki çocukları hayata kazandırmak için kurulmuş olan Vakfımız; her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme, sağlıklı bir ortamda büyüme, çağdaş bir eğitim alarak yeteneklerini geliştirme, kısacası insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğunu savunmaktadır.

Vakfımız korunma ihtiyacında olan çocuk sorununa çareler üretmek ve bu sorunun neden olabileceği olumsuz sosyal etkileri en aza indirmek için faaliyetlerde bulunmaktadır. Çocuk koruma alanındaki en büyük projemiz olan Çocukköyümüzde sıcak bir aile ortamında büyüyen Koruncuklarımızın kendi ayakları üzerinde durabilen, sosyal ve hayata umutla bakan bireyler olarak yetiştirmek üzere çalışmalar yapmakta, onların maddi ve manevi tüm ihtiyaçlarını sizlerin değerli destekleriyle karşılamaya çalışmaktayız.

Bugüne dek 300’den fazla çocuğun yaşama tutunması yönünde hizmet vermiş olan Vakfımız, çocukların barınma, sağlık, gıda, eğitim, rehabilitasyon ihtiyaçlarını tamamen bağışlarla karşılamış, aynı zamanda sportif, kültürel ve sanatsal aktivitelerle sosyal yönlerini de kuvvetlendirerek donanımlı bireyler olarak büyümelerini sağlamıştır.

Vakfımızın kamu spotunu bu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=ka-QAOL_pl4

Koruncuk Ailesi olarak bir çocuğun hayata atılmasının çok değerli ama bir o kadar da zorlu bir yolculuk olduğunun bilincindeyiz. Böylesine kutsal bir hizmeti de ancak sizin gibi duyarlı ve sosyal sorumluluk bilinci yüksek kişilerle gerçekleştirebiliyoruz.

Dolayısıyla düzenli destekleriniz bizi gelecek adına cesaretlendiriyor, daha çok çocuğa ve gence el verebilmemizi sağlıyor.

Biz tam 40 yıldır çocuklar için çalışıyoruz, sizler yanımızda olmaya devam ederseniz 40 yıl daha onlar için yılmadan çalışacağız.


Değerli katkılarınız için yürekten teşekkür eder, Koruncuklarımızın sevgilerini sunarız.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı

www.koruncuk.org