Giriş
Bağış Aidat Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Neden Desteğine İhtiyacımız Var?

2011 yılında bir grup akademisyen, hukukçu ve aktivist tarafından kurulan SPoD, o yıldan bu yana LGBTİ'lerin yaşadığı sorunlara kalıcı ve kapsamlı çözümler üretmek ve yine LGBTİ'lerin maruz kaldığı baskı, şiddet ve ayrımcılığı azaltmak için çalışıyor. SPoD, hukuki, sosyal ve psikolojik danışmanlık, dava takibi, ruh sağlığı ve sosyal hizmet uzmanlarına, avukatlara, kurumlara, belediyelere eğitimler veriyor, akademik araştırmalar, seminerler, paneller, Siyaset ve Aktivizm Okulları, seçim kampanyaları düzenliyor ve trans, sakat ve mülteciler için destek grupları oluşturuyor, savunuculuk toplantıları düzenliyor. Bütün bunları da bünyesinde barındırdığı profesyonel çalışanları ve gönüllüleriyle yapıyor.

Desteğinle Neleri Başarabiliriz?

SPoD olarak bugüne kadar çok güzel işlerin altına imzamızı attık ve bütün bu başarılarımızın arkasındaki en büyük destekçi sensin! Bunların hepsi gönüllülerimizin inancı ve senin bağışlarınla mümkün oldu. Senin yaptığın en ufak destekle yeri geliyor kiramızı çıkarıyoruz, yeri geliyor ofis giderlerimizi karşılıyoruz. Şimdi de trans çalışmalarına ağırlık vermek, LGBTİ'leri her anlamda güçlendirmek, mülteci LGBTİ'lere sağladığımız hukuki ve psiko-sosyal desteğin devamını getirmek istiyoruz. Unutma, yapacağın en ufak desteğin hem SPoD'un ayakta kalabilmesi hem de LGBTİ+ hakları için çok önemli! 

Gökkuşağının Altında Buluşalım!

SPoD Gönüllüleri