Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Havale/EFT Bilgileri

SPoD 2011 yılından beri LGBTİ'lerin sorunlarına kalıcı ve kapsamlı çözümler üretmek için çalışıyor. Hukuki, sosyal ve psikolojik danışmanlık, dava takibi, ruh sağlığı uzmanlarına, sosyal hizmet uzmanlarına, avukatlara, belediyelere eğitimler, akademik araştırmalar, seminerler, paneller, Siyaset Okulları, seçimlerle ilgili kampanyalar, trans, sakat ve mülteciler için destek grupları, savunuculuk toplantıları gibi birçok işi büyük bir gönüllü ekibiyle yapıyor.

Bunların devamı ve daha fazlası sizlerin bağışlarıyla mümkün oluyor. Kiramızın ödenmesi, ofis giderlerinin karşılanması, ofis çalışanlarının devamı ve tüm bu etkinliklerin giderleri için sizin bağışlarınıza ihtiyacımız olduğunu unutmayın!

Birlikte büyümek ve güçlenmek dileğiyle...