Giriş
Bağış Aidat Tıkla Destekle
English Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

SPoD'un Bir Saat Hizmet Vermesi için 74 TL'ye İhtiyacı Var ! 

SPoD, 2011 yılından beri  LGBTİ+'ların maruz kaldığı her türlü şiddet ve ayrımcılığı engellemek ve LGBTİ+ lara destek olmak için çalışıyor.

Bugüne kadar SPoD,  yasama ve seçim süreçlerinde LGBTİ+ ların temsiliyet, katılım ve görünürlüğünü arttırırken, bir yandan da  LGBTİ+lar için temel hizmetleri sunan uzmanları eğitiyor ve akademik veri üretimini destekliyor. LGBTİ+ ların maruz kaldığı ayrımcılıklara karşı pek çok hukuki süreci üstleniyor.  Bunların yanında LGBTİ+ lara doğrudan güçlendirici destek hizmetleri veriyor.

SPoD sadece 2019'un ilk yarısında;

145 kişiye yüzyüze psikolojik destek, 144 kişiye hukuki destek, 51 kişiye cinsiyet uyum sürecinde destek sağladı. 

2017 yılından bu yana hizmet veren SPoD danışma hattı, 2018 yılında 621 kişi tarafından arandı ve psikolojik destek, askerlik, cinsiyet uyum süreci, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği temelli ayrımcılık konularında destek aldı. SPoD’un yaptığı çalışmalarla ilgili daha fazla bilgi için tıklayın


SPoD, bugüne kadar farklı  kurumlardan gelen düzensiz desteklerle ve elbette çoğunlukla gönüllü emekler ve kişisel desteklerle ayakta kalabildi.  SPoD’un bugün, özellikle LGBTİ+ lara kamusal sataşma ve saldırıların arttığı bir dönemde çalışmalarını daha düzenli, sürdürülebilir, profesyonel hala getirmek ve daha fazla LGBTİ+ ya ulaşabilmek için sürekli ve öngörülebilir bir gelire ihtiyacı var.


SPoD, bugün 4000 TL olan kirası, faturaları, vergileri, temel giderleri, ofis çalışanları, ruh sağlığı ve hukuk uzmanları ile sadece temel destek mekanizmalarını ayakta tutabilmek için bir saatte 74 TL’ye ihtiyaç duyuyor. 


Gökkuşağının altında adil, eşit, özgür bir dünya için,

Sen de destekçimiz ol! 


SPoD Ekibi