Giriş
Bağış Aidat Sertifikalar Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

1964 yılından bu yana, kanser hastalarının en büyük refakatçisi olduk. 54 yılda 1.000.000'dan fazla kanser hastasının tanı, tedavi ve takibini yürüttük ve halen bu desteğimize devam ediyoruz. 

Hastalarımız kemoterapi alırken moral motivasyonları yüksek olsun diye Dünya'da bir ilk olan sevimli kemoterapi kutularını tasarladık. Tüm Türkiye'deki hastanelere ücretsiz olarak ulaştırdık ve bu hizmetimize de devam ediyoruz.

İstanbul dışından kanser tedavisi için İstanbul'a gelen ve maddi imkanları kısıtlı olduğu için barınacak bir yer bulamayan hastalarımıza ücretsiz konaklayacakları, 7/24 sıcak su, 3 öğün yemek, ücretsiz psikolojik destek ve çeşitli atölye çalışmalarıyla motive olabilecekleri bir yaşam merkezini hayata geçirdik.

Bütün bunları kıymetli bağışçılarımız sayesinde yaptık ve bu hizmetlerimize devam edebilmemiz sizlerin elinde. 

Bağışlarınız, bir hastaya umut oluyor, gülümseme oluyor, ilaç oluyor.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.