Giriş
Bağış Tıkla Destekle
Bize Ulaşın ×

Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Türk Kültür Vakfı olarak 1974’ten bu yana AFS Kültürlerarası Programları başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında ‘kültürlerarası değişim ve gelişim’, ‘deneyimsel eğitim’ alanlarında çalışmalar yapıyoruz.

AFS Kültürlerarası Programları aracılığıyla her yıl 200 civarında öğrenciyi bir eğitim yılı boyunca başka bir ülkeye gönderiyor ve gönüllü bir aile yanında yaşarken gittiği ülkede eğitim hayatına devam etmesini sağlıyor, geleceğin liderlerine, küresel vatandaşlarına ve değişim yaratıcılarına dönüşmeleri için gerekli kültürlerarası becerileri kazanmasına yardımcı oluyoruz. 

Bize vereceğin destek ile daha fazla gencin AFS Bursu almasını sağlayabiliriz. Sen de bu değişime dokunmak ve katkı sunmak istersen destekçimiz olabilirsin!.