Bağış Miktarı Seçin

Bağışçı Bilgileri

BKM Express'le ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı tamamladıktan sonra otomatik olarak sayfamıza döneceksiniz.
kartları ile düzenli bağış yapılamaz! Lütfen Kredi kartı kullanın veya ​tek seferlik​ bağış yapmak için tıklayın.

Havale/EFT Bilgileri

Farklı kültürleri bir araya getirerek toplumsal barışa katkı sağlayan Türkiye Kardeşleri Programı için sizlerden destek bekliyoruz! 

Türk Kültür Vakfı olarak dünya barışına ulaşmak için yapılabilecek en önemli sosyal çalışmanın daha fazla bireyin kültürlerarası deneyim yaşaması için olanaklar sağlamak olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda 1974 yılından beri başta AFS Kültürlerarası Programları olmak üzere birçok önemli program ve eğitim yürütüyoruz.  

Kültürlerarası deneyim konusunda yarım asırı aşan deneyimimizle toplumsal barışa katkı sağlamak için Türkiye Kardeşleri Yurtiçi Değişim Programı'nı bu yıl 4. kez  AFS Gönüllüleri Derneği ile birlikte düzenledik. Program dahilinde ülkemizin farklı şehirlerinden öğrenciler ve öğretmenleri 2 hafta boyunca hiç tanımadıkları bir şehirde, ailelere ve okullara konuk oluyor, hem birbirlerinin kültürlerini tanıyor hem de gönüllü çalışmalarda yer alıyorlar. 

İnternet sayfamızdan ayrıntılı bilgi alabileceğiniz bu barış projesine gelecek sene daha fazla gencin katılabilmesi için desteğinizi rica ediyoruz.